Firmast

Eesti Ortoosikeskuse OÜ teenindab ortopeedilisi abivahendeid vajavaid kliente alates 1994 aastast. Asume Tallinnas Türi tn 6 (Tallinn-Väike raudteejaama vahetus läheduses). Oleme avatud tööpäeviti kl 9 - 12 ja 13 - 17.

Valmistame:

Müüme:

Teenused:

 

Valmistame ja müüme ortopeedilisi abivahendeid soodustatud tingimustel lastele, puuetega inimestele ja eakatele inimestele, kellele on ette nähtud soodustus vastavalt EV Sotsiaalministeeriumi määrusele nr. 74 01.01.2016. 

01.01.2022 muutus oluliselt ortopeediliste abivahendite soodustustingimustel saamise kord. Täpsem info vasakpoolsest menüüst. 

Esmaste (6 kuud peale operatsiooni või traumat) abivahendite maksumusest tasub 90% Eesti Haigekassa. Vajalikud dokumendid firmasse abivahendi saamiseks pöördumisel on isikut tõendav dokument ja digiretsept.

Eesti Ortoosikeskuse OÜ on SportEst (Eesti Spordimeditsiini klaster) üks partneritest. SportEST on spordimeditsiini valdkonna põhi- ja tugiteenuseid pakkuvate asutuste kooslus. SportEST missioon on parandada sportlaste tervist ning füüsilist seisundit, tõsta harrastussportlaste seas valdkonna teadlikkust ja arendada spordimeditsiini valdkonda kui tervikut. Koduleht: www.sport.ee